• Smíchocvik Metrový smích
  • Smíchocvik Pochvala
  • Smíchocvik Veselý krtek
  • Smíchocvik Indický autobus
  • Smíchocvik Výpověď z práce
  • Smíchocvik Mobilní telefon
  • Teoretický úvod k józe smíchu
  • Spokojený lektor
  • Smíchocvik Pštros
Vladimír Paleček - jóga smíchu
"V životě jsou jen dvě věci skutečné: smrt a smích. To první nezměníme, proto bychom si měli udržet to druhé."
John F. Kennedy
Moje smíchocviky

       Smíchocvik Kocour

Kocour jako o život nahání kočku:
- "Kocoure, neblázni, vždyť já nejsem myš!"
- "A kdo říkal, že mám hlad?"

Smíchocvik Top Gun     

- "Řídící věž? Tady let 1231 FI, hoří nám motory!"
- "Příjem - děkujeme za informaci. Hned si vás
    škrtáme z letového plánu. Konec!"
Videa z akcí

Workshop Tanec srdce a jóga smíchu 2. 11. 2019

Dne 2.11. 2019 v Karlových Varech proběhl první workshop "Tanec srdce a jóga smíchu". Na tomto projektu spolupracuji s Jeffem (Josef Zika). Naše spolupráce je optimální spojení zkušeností, znalostí a praxe práce s tělem a emocemi. Tanec srdce umožňuje spojení se přímo se svými pocity a později i s pocity ostatních, účastníci zažívají propojení celku ve skupině a jako katarzi skupinovou využíváme Jógu smíchu, která mimo jiné hravostí a spontánní bezprostředností rozvíjí kreativitu, odbourává komunikační bloky a léčí na různých úrovních.

Jóga smíchu na festivalu Mezi ploty 2019  

Jóga smíchu pod mým vedením, kterou si mohli vyzkoušet všichni zájemci na festivalu Mezi ploty v Bohnicích v sobotu 24. května 2019. Autorem videa je Petr Hoffelner

Jóga smíchu na festivalu Mezi ploty 2018

Ukázka z mé lekce jógy smíchu na festivalu Mezi ploty v Bohnicích v květnu 2018 se dostala do videopozvánky na festival Mezi ploty 2019. Je zaznamenána od 13 vteřiny videa.

Lekce jógy smíchu 16.10. 2017  

Jóga smíchu pod mým vedením, kterou si mohli vyzkoušet všichni zájemci v Městské knihovně v Chebu v pondělí 16.října 2017.

Vyprávění o józe smíchu

Článek s názvem Lektor jógy smíchu: Špatným věcem se musíme vysmát. Smích vás uvolní a budete díky němu krásnější o tom napsal a video natočil Martin Bartkovský.

Lekce jógy smíchu 17.6. 2017  

Jóga smíchu pod mým vedením, která se konala v rámci karlovarského Dne jógy v sobotu 17.června 2017 v parku před Alžbětinými lázněmi.

Lekce jógy smíchu 18.6. 2016

Vivat Imperator. Tak se jmenovaly již páté středověké hradní oslavy, které návštěvníky přenesly do doby vlády Fridricha I. Barbarossy. V kouzelném prostředí chebského hradu se v sobotu 18. a neděli 19. června 2016 předvedli středověcí válečníci a řemeslníci. Odvážlivci si mohli vyzkoušet i hodinový kurs jógy smíchu pod mým vedením. Celou reportáž z této akce, kterou vytvořila MVTV (regionální internetová televize), můžete zhlédnout tady.

Autor fotografií v záhlaví: Petr Hoffelner (foceno na akci Mezi ploty v Bohnicích v květnu 2018)

Copyright © 2016-2020 Všechna práva vyhrazena.