• Smíchocvik Metrový smích
  • Smíchocvik Pochvala
  • Smíchocvik Veselý krtek
  • Smíchocvik Indický autobus
  • Smíchocvik Výpověď z práce
  • Smíchocvik Mobilní telefon
  • Teoretický úvod k józe smíchu
  • Spokojený lektor
  • Smíchocvik Pštros
Vladimír Paleček - jóga smíchu
"V životě jsou jen dvě věci skutečné: smrt a smích. To první nezměníme, proto bychom si měli udržet to druhé."
John F. Kennedy
Jóga smíchu se seniory v Lokti 20.1. 2020

"Je úžasné pozorovat, jak se dá jóga smíchu praktikovat jak pro lidi dobře pohyblivé, kteří lektora napodobují, což způsobí nekončící záchvat smíchu a pro seniory, kteří při lekci sedí a kteří se v sedě drží za břicho, a utírají si slzy smíchu.Takto měnit různé skupinky lidí je jistě náročné a člověk/lektor/ musí rychle a hravě zhodnotit situaci a vědět JAK na lidi. Vladimír Paleček 🤩 vy jste to zvládl na VÝBORNOU a myslím si , že jste loketské seniory velice pozitivně nastartoval do tohoto nového roku.🍀" (Jana Poláková, DiS - Cestovní agentura Tajemství)

Workshop Tanec srdce a jóga smíchu 2. 11. 2019

Dne 2.11. 2019 v Karlových Varech proběhl první workshop "Tanec srdce a jóga smíchu". Na tomto projektu spolupracuji s Jeffem (Josef Zika). Naše spolupráce je optimální spojení zkušeností, znalostí a praxe práce s tělem a emocemi. Tanec srdce umožňuje spojení se přímo se svými pocity a později i s pocity ostatních, účastníci zažívají propojení celku ve skupině a jako katarzi skupinovou využíváme Jógu smíchu, která mimo jiné hravostí a spontánní bezprostředností rozvíjí kreativitu, odbourává komunikační bloky a léčí na různých úrovních.

Workshop jógy smíchu 26.5. 2018

Dne 26. května 2018 se v Bohnicích konal další ročník již tradičního festivalu Mezi ploty. Nechyběl jsem tam ani já s workshopem jógy smíchu, který k sobě přilákal kolem 40 zájemců. Děkuju Petrovi Hoffelnerovi za krásné fotografie.

Jarní fotodílna s jógou a meditací - duben 2018

O víkendu 6. - 8. dubna 2018 jsem se zúčastnil jarní fotodílny na Sedlišti, kterou vedl Petr Hoffelner. Hodně se fotografovalo a také meditovalo. Velký hit byla jóga smíchu v mém podání, která oživila a rozesmála ostatní účastníky fotografické dílny. Fotografie zachycující atmosféru z dílny najdete zde: Report z jarní fotodílny na Dibbavaně 2018

Terapie v Městské knihovně v roce 2015

V rámci projektu "Jsme tu s vámi II." Městská knihovna Sokolov v průběhu roku 2015 připravila cyklus terapií pod mým vedením pro lidi se zdravotním znevýhodněním. Terapie měly různá zaměření – květen: Rytmická cvičení a spontánní tanec, červen: Hmatová terapie – objevte v sobě umělce, září: Arteterapie – objevte v sobě umělce, říjen: Taneční terapie; Barevné masky. Fotogalerie z zářijové a říjnové akce má knihovna umístěné zde.

Smíchocviky

Autor fotografií v záhlaví: Petr Hoffelner (foceno na akci Mezi ploty v Bohnicích v květnu 2018)

Copyright © 2016-2020 Všechna práva vyhrazena.